INTENCJE

SOBOTA – 24 września – WIGILIA NIEDZIELI

18.00 – +Zuzanna Hajduk – greg.23

18.00 – dziękczynno-błagalna z okazji 20 r. ślubu państwa Anny i Piotra

NIEDZIELA – 25 września – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 – +mąż: +Wacław Bilicki ++teściowie: +Stefania +Wacław Biliccy

9.00 – +Celina Brzozowska 10 r. śm.

10.30 – dziękczynno-błagalna z okazji 90 urodzin pani Barbary Sekuły – int. od dzieci, wnuków i prawnuków

12.00 – +Helena 2 r. śm. +Florian Skaza +Marianna +Stanisław Agaccy

12.00 – +Karol Prondziński +Barbara Klemańska +Mirosław Klemański

16.00 – +Zuzanna Hajduk greg.24   

18.00 – +Apolonia +Franciszek +Stanisław Czyż

PONIEDZIAŁEK – 26 września

7.00 – +Zuzanna Hajduk greg.25

18.00 – +Eugeniusz Mrówczyński 2 r. śm.

18.00 – w pewnej intencji

WTOREK – 27 września – wsp. św. Wincentego a Paulo

7.00 – +Janina Frankiewicz 2 r. śm. Michał

18.00 – +Zuzanna Hajduk greg.26

18.00 – w pewnej intencji

ŚRODA – 28 września – wsp. św. Wacława

7.00 – +Zuzanna Hajduk greg.27

7.00 – o pojednanie z Panem Bogiem dla Romana, Małgorzaty i Weroniki

18.00 – w intencjach czcicieli NMP Nieustającej Pomocy

18.00 – w pewnej intencji

CZWARTEK – 29 września – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

7.00 – o Boże błogosławieństwo dla ks. Piotra Skiby

18.00 – +Zuzanna Hajduk greg.28

18.00 – +Wioletta

PIĄTEK – 30 września – wsp. św. Hieronima

7.00 – +Zuzanna Hajduk – greg.29

15.00 – ślub: Mariola Dubiel i Sławomir Sieciński

18.00 – o Boże błogosławieństwo dla księży Emerytów

18.00 – +Czesława Skoczylas – int. od zakładu pogrzebowego Walczak

SOBOTA – 01 października – wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7.00 – +Zuzanna Hajduk – greg.30

7.00 – +Eugenia Szurek – greg.1

7.00 – dziękczynno-błagalna z okazji urodzin pani Teresy Giczewskiej – za wstawiennictwem Matki Bożej, św. o. Pio, św. Szarbela i św. Antoniego

14.45 – chrzest: Igor Nowak, Maja Nowak

15.30 – ślub: Anna Hałas i Marcin Krywko

SOBOTA – 01 października – WIGILIA NIEDZIELI

18.00 – za księży posługujących w parafii – int. od Żywego Różańca

18.00 – +Danuta +Edward +Artur Bogdanowicz – o łaskę oglądania Boga twarzą w twarz

NIEDZIELA – 02 października – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 – +Stefan +Wanda +Wacław +Maria +Jan – int. od żony, córki i wnuków  

9.00 – +Eugenia Szurek – greg.2

9.00 – dziękczynno-błagalna z okazji 18 urodzin wnuka Konrada

10.30 – dziękczynno-błagalna z okazji 9 urodzin Blanki Czerwińskiej a także o potrzebne łaski dla mamy Anety i brata Tymoteusza

10.30 – dziękczynno-błagalna z okazji 10 urodzin Bolesława Litwina

12.00 – w intencji członków róży św. Teresy Wielkiej

16.00 – +Stanisława Tworek +Ignacy Grzelakowski ++z rodziny Grzelakowskich, Tworek, Gabryś i Lorenc

18.00 – +Józefa Waroch 10 r. śm. +Czesław Waroch 17 r. śm. ++rodzice: +Józefa +Jan +brat: Czesław Bartyzel