STUDIA TEOLOGICZNE W KOSZALINIE

Gorąco zachęcamy do studiowania Teologii. Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego zamierza w roku akademickim 20121/22 uruchomić w Koszalinie następujące kierunki studiów:

  1. Pięcioletnie studia magisterskie z teologii, z przygotowaniem pedagogicznym do nauczania religii w szkole, wykłady piątki po południu i soboty – informacje ks. Radosław Mazur (tel. 606 836 187);
  2. Dwuletnie Studia Podyplomowe z Teologii, dla tych, którzy zainteresowani są pogłębieniem wiedzy teologicznej, wykłady w środy po południu– informacje ks. Tadeusz Ceynowa (tel. 603 767 766)
  3. Dwuletnie Teologiczno-Katechetyczne Studia Podyplomowe dla Nauczycieli, dla nauczycieli innych przedmiotów, którzy chcą nabyć uprawnienia do nauczania religii w szkołach, zajęcia w soboty – informacje ks. Radosław Mazur (tel. 606 836 187)

Tych, którzy chcieliby studiować, a ze względu na obowiązki nie mogą uczestniczyć w cotygodniowych wykładach, zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów e-learningowych prowadzonych przez Akademię Katolicką w Warszawie (http://e-pwtw.pl).