KORZYSTAJĄC Z USŁUG BIURA

MOUNTAINS&ADVENTURES TRAVEL Z WEJHEROWA PARAFIA NASZA ZAPRASZA NA PIELGRZYMKĘ DO WŁOCH

W DNIACH 16 -25.05.2024

ZAPISY, ZE WZGLĘDU NA KONIECZNOŚĆ DOKONANIA REZERWACJI HOTELI, DO KOŃCA GRUDNIA.

Parafia Wniebowzięcia NMP w Sławnie

ks. Leszek Szurek – proboszcz

602 593 857

CENA (ŁĄCZNA) 3350 PLN + 200 EURO

Poniżej oferta biura podróży.

CENA: 3350 PLN

Świadczenia:
• 9 w hotelach ***
• 9 śniadań i obiadokolacji
• ubezpieczenie KL i NNW Uniqa
• przejazd autokarem
• opieka pilota
• podatek VAT
• obowiązkowa opłata TFG i TFP


PROPONOWANY PROGRAM
I DZIEŃ 16.05
Wyjazd ze Sławna około godz.02:00. Przejazd w okolice Trydentu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
II DZIEŃ 17.05
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Sanktuarium Madonna della Corona. Zwiedzanie. Msza święta. Przejazd do miejscowości Sirmione. Krótki rejs po jeziorze Garda. Czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicy Florencji. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
III DZIEŃ 18.05
Śniadanie. Przejazd do Florencji. Zwiedzanie stolicy Toskanii wraz z przewodnikiem podczas, którego zobaczymy między innymi: Katedrę Santa Maria del Fiore, Most Złotników, Plac Vecchio. Przejazd do Asyżu. Msza św. Popołudniowe nawiedzenie miejsc związanych z życiem i kultem św. Franciszka. Przejazd do hotelu w okolicach Asyżu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
IV DZIEŃ 19.05
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przyjazd do Rzymu. Msza święta. Zwiedzanie miasta: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Schody Hiszpańskie, pomnik Wiktora Emanuela II, fontanna di Trevi, Panteon, czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
V DZIEŃ 20.05
Śniadanie. Wykwaterowanie Przejazd do Watykanu. Zobaczymy między innymi Bazylikę świętego Piotra, grób Jana Pawła II. Czas wolny. Msza święta. Przejazd do hotelu w okolicy Neapolu. Obiadokolacja. Nocleg.
VI DZIEŃ 21.05
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Neapolu – miasta u podnóża Wezuwiusza. Podczas zwiedzania wraz z przewodnikiem zobaczymy między innymi: Katedrę św. Januarego, dzielnicę z szopkami. Następnie Pompeje i wizyta w Papieskim sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach. Msza święta. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
VII DZIEŃ 22.05
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do miejscowości Pietrelcina. Jesto to miejsce urodzenia św. Ojca Pio. Zobaczymy między innymi dom Ojca Pio i Plac Zwiastowania. Przejazd do San Giovanni Rotondo. Nawiedzenie Sanktuarium świętego Ojca Pio i miejsc związanych z jego życiem i działalnością. Zwiedzanie nowej bazyliki z kryptą zawierającą relikwie Świętego. Msza święta. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
VIII DZIEŃ 23.05
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Manopello i nawiedzenie Sanktuarium Świętego Oblicza – Volto Santo. Przejazd do LORETO – Nawiedzenie sławnego Sanktuarium Matki Bożej Czarnej Madonny. Zwiedzenie Bazyliki ze Świętym Domkiem, do budowy, którego u żyto cegieł z domu św. Rodziny z Nazaretu. Spacer po Piazza della Madonna. Msza święta . Przejazd do hotelu w okolicach Rimini.  Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
IX DZIEŃ 24.05
Wykwaterowanie. Wyjazd po śniadaniu. Przyjazd do Tronchetto. Rejs statkiem do Wenecji, zwiedzanie miasta podczas, którego zobaczymy między innymi: Canale Grande, plac św. Marka , bazylikę św. Marka, pałac Dożów, most Rialto, most Westchnień, czas wolny. Msza święta. Przejazd do hotelu w okolicach Tarvisio. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
X DZIEŃ 25.05
Śniadanie. Wykwaterowanie. Powrót do Polski. Dojazd do Sławna w godzinach nocnych.

Cena nie zawiera:
Kosztów programowych 200 euro (płatne na spotkaniu przedwyjazdowym) – taksa klimatyczna, usługa przewodnicka, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, opłaty drogowe, realizację programu w oparciu o system tour guide. Opłaty nie podlegają rozliczeniu.

ZAPISY, ZE WZGLĘDU NA KONIECZNOŚĆ DOKONANIA REZERWACJI HOTELI, DO KOŃCA GRUDNIA.  

Parafia Wniebowzięcia NMP w Sławnie

ks. Leszek Szurek – proboszcz

602 593 857