OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 26.09.2021

1. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Wincentego a Paulo, we wtorek św. Wacława, w środę św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek św. Hieronima, w piątek św. Teresę od Dzieciątka Jezus a w sobotę św. Aniołów Stróżów.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek rano swoich chorych odwiedzi ks. proboszcz. Od 16.00 będzie okazja do spowiedzi. O 16.30 będzie dodatkowa Msza św. dla dzieci i młodzieży. Po niej adoracja prowadzona przez Straż Honorową, nabożeństwo do NSPJ a po nim odmówimy wspólnie różaniec. W sobotę do południa swoich chorych odwiedzą księża wikariusze. O 17.00 rozpocznie się adoracja prowadzona przez Żywy różaniec oraz nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Po nim odmówimy wspólnie różaniec.

3. Gorąco zapraszamy na nabożeństwa w dni powszednie. Dzień, jeśli to tylko możliwe, warto zacząć lub zakończyć Mszą św., spotkaniem z żywym Chrystusem, które w serce człowieka wlewa pokój i duchową moc. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można składać do skrzynki przy ołtarzu miłosierdzia. Polecamy je w czasie nowenny a także w ich intencji odprawiana jest Msza św.. W piątek rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. Odprawiać je będziemy codziennie o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30.

Różaniec, do piątku prowadzi róża św. Teresy.

4. Spotkania duszpasterskie.

Ministranci – poniedziałek, godz. 16.00, w salce.

Krąg biblijny – wtorek, godz. 19.00, w salce.

Chór parafialny – środa, godz. 19.00, w salce.

Schola młodzieżowa – czwartek, godz. 19.00, w salce. Osoby śpiewające oraz instrumentalistów zapraszają: organista pan Jerzy oraz katecheta pan Łukasz.

Rodzice i dzieci z klas III, przygotowujące się do I Komunii św. – piątek, godz. 18.00, w kościele. Na Mszy św. zostaną poświęcone różańce.

Kandydaci do bierzmowania – grupa BC (Szkoła Średnia) – piątek, godz. 19.00, w kościele.

Żywy Różaniec – niedziela, godz. 12.00, w kościele.

5. Niektóre intencje mszalne:

Poniedziałek o godz. 7.00 – o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Barbary i Mariusza.

Wtorek o godz. 18.00 – o pokój wieczny dla śp. +Adama Zimnego – int. z racji pogrzebu od brata z Łańcuta.

Czwartek o godz. 7.00 – zakończenie Mszy św. gregoriańskiej za +Jerzego Batorskiego.

Piątek o godz. 18.00 – dziękczynno-błagalna z okazji 60 r. ślubu państwa Marii i Henryka Babicz

Niedziela o godz. 9.00 – o niebo dla śp. +Władysława Słowińskiego w 1 r. śm.

Nasi zmarli czekają na naszą modlitwę. Pamiętajmy o nich zamawiając Mszę św. a także z Bożym błogosławieństwem przeżywajmy chwile ważne dla nas i dla naszych bliskich.

6. W zakrystii można nabyć: najnowszy numer Gościa Niedzielnego oraz kalendarze diecezjalne na rok 2022.

7. Za tydzień do naszej parafii przyjadą alumni koszalińskiego seminarium duchownego. Po Mszach św. będą prosić o wsparcie materialne.

8. Do wieczności z naszej wspólnoty odeszli: +Stanisław Wiak, +Irena Cieślak – wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i złożone ofiary, te na tacę oraz dla pana Organisty. Wam i waszym bliskim życzymy wszelkiej pomyślności.