OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 07.07.2024

1. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Jana z Dukli, w czwartek św. Benedykta opata, w piątek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu a w sobotę św. Andrzeja Świerada i Benedykta.

2. Nabożeństwa w tygodniu według stałego porządku. Ponadto różaniec prowadzi róża. św. Weroniki i Gertrudy. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy św. wieczornej a nabożeństwo fatimskie w sobotę o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy.

Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna jest tylko w soboty od 10.00 do 11.00. W sprawach nagłych, takich jak pogrzeb lub wezwanie do chorego, na plebani jest zawsze ksiądz dyżurny.

3. Niektóre intencje mszalne:

Wtorek o godz. 7.00 – o szczęście wieczne dla zmarłych: +Elzy, +Stanisława, +Jana, +Mirosławy ++z rodziny Bonisławskich.

Czwartek o godz. 18.00 – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji małżeństw i rodzin.

Sobota o godz. 18.00 – o niebo dla +Henryki Szemraj – int. od siostrzeńca Tomasza z Rodziną.

Niedziela o godz. 10.30 – o niebo dla +Zygmunta Galewskiego i ++Rodziców z obojga stron.

4. Do wieczności z naszej wspólnoty odeszli: +Rudolf Siegmund, +Lech Kędzierski, +Zygfryd Wólczyński – wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dziękujemy za Waszą obecność i złożone ofiary. Życzymy wam dobrego tygodnia. A na  koniec tej Mszy św. przyjmijcie z wiarą Boże błogosławieństwo.