INTENCJE

SOBOTA – 25 września – WIGILIA NIEDZIELI

18.00 – +Helena Skaza 1 r. śm. +Florian Skaza +Władysław Ziomko ++jego Rodzice

NIEDZIELA – 26 WRZEŚNIA – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 – +Urszula Stark +brat: +Leon +Siostra: +Anna

9.00 – ++rodzice: +Celina +Stefan Brzozowscy

10.30 – +Jerzy Batorski greg.26

10.30 – dziękczynno-błagalna z okazji 50 rocznicy ślubu Teresy i Mariana Kazusek / Po Mszy św. chrzest: Jan Komorowski

12.00 – +Anna +Bolesław Ilscy

12.00 – +Tadeusz Ludwikowski 8 r. śm.

16.00 – +Czesław Rajca 1 r. śm. ++Rodzice z obojga stron

16.00 – +Karol Prondziński +Barbara Klemańska

18.00 – ++rodzice: +Wacław 6 r. śm. +Krystyna 4 r. śm.

PONIEDZIAŁEK – 27 września – wsp. św. Wincentego a Paulo

7.00 – +Jerzy Batorski greg.27

7.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Barbary i Mariusza

18.00 – +Janina Frankiewicz +Michał Frankiewicz – o pokój nieba

18.00 – +Józef Kuniej – int. od zakładu pogrzebowego Dąbek  

WTOREK – 28 września wsp. św. Wacława

7.00 – +Jerzy Batorski greg.28

7.00 – +Krzysztof 29 r. śm. +Elżbieta +Stanisław +Kazimierz +Małgorzata +Zenon +Rafał ++z rodziny Żmuda – Trzebiatowskich

18.00 – +Adam Zimny – int. z racji pogrzebu od brata z rodziną z Łańcuta

18.00 – +Antoni Rybol +Anna Gogler

ŚRODA – 29 września – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

7.00 – +Jerzy Batorski – greg.29

7.00 – dziękczynna wobec NSPJ i Niepokalanego Serca NMP za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Teresy Giczewskiej za wstawiennictwem św. o. Pio i św. Andrzeja Boboli

18.00 – w intencjach nowennowych

18.00 – +Ryszard Mellem 1 r. śm.

CZWARTEK – 30 września wsp. św. Hieronima

7.00 – +Jerzy Batorski – greg.30

18.00 – +Michał Misiaszek 6 r. śm.

18.00 – +Horst Bruckner – od zakładu pogrzebowego Walczak

PIĄTEK – 01 października – wsp. św. Teresy od Dzieciatka Jezus

7.00 – +Jan +Maria +Wanda +Wacław +Stefan

16.30 – +Danuta +Edward +Artur Bogdanowicz

18.00 – o rozwój duchowy i liczebny Straży Honorowej NSPJ, za członków i ich rodziny oraz za księży posługujących w parafii

18.00 – dziękczynno-błagalna z okazji 60 rocznicy ślubu Marii i Henryka Babicz

SOBOTA – 02 października – wsp. św. Aniołów Stróżów

7.00 – +Anna Knut – int. od zakładu pogrzebowego Walczak

12.00 – chrzest: Oliwier Dąbrowski

SOBOTA – 02 października – WIGILIA NIEDZIELI

18.00 – w intencji księży posługujących w parafii – int. od Żywego Różańca  

18.00 – +Gabryela Sławska – 30 dzień po pogrzebie  

NIEDZIELA – 03 PAŹDZIERNIKA – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 – +Grzegorz Tanek

9.00 – +Władysław Słowiński 1 r. śm.

10.30 – +Tomasz Lewandowski 10 r. śm. +Stanisław Lewandowski

12.00 – za członków róży św. Teresy

16.00 – dziękczynno-błagalna z okazji 8 urodzin Blanki Czerwińskiej oraz o potrzebne łaski dla mamy Anety i brata Tymoteusza

16.00 – +Kazimierz Jałowczyk – int. z racji pogrzebu

18.00 – dziękczynno-błagalna z okazji 44 urodzin żony: Bożeny Idzik