INTENCJE

PONIEDZIAŁEK – 01 marca  

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.1

7.00 – +Edward Nowak greg.29

18.00 – +Krystyna Chęcińska greg.29

18.00 – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny Burjan z okazji 75 urodzin

WTOREK – 02 marca

7.00 – +Edward Nowak greg.30

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.2

18.00 – +Krystyna Chęcińska greg.30

18.00 – +Stanisław Kaliszan 16 r. śm. ++Rodzice z obojga stron

ŚRODA – 03 marca  

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.3

7.00 – +Antoni +Eudokia +Tadeusz +Grażyna +Jerzy

18.00 – w intencjach czcicieli NMP Nieustającej Pomocy

CZWARTEK – 04 marca – święto św. Kazimierza

6.30 – o szczęśliwą operację dla Sylwii – int. od mamy

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.4

7.00 – +Marianna Szymacha – int. od zakładu pogrzebowego Dąbek

18.00 – za siostry zakonne i księży pochodzących z naszej parafii

18.00 – +Feliks +Wanda Tarska +Jadwiga Taraska 8 r. śm.

PIĄTEK – 05 marca

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.5

7.00 – +Urszula Hildebrandt – int. od zakładu pogrzebowego Dąbek

16.30 – +Wacław Giczewski 3 r. śm.

16.30 – +Piotr Nagy – 30 dzień po pogrzebie

18.00 – o rozwój duchowy i liczebny Straży Honorowej NSPJ, za członków i ich rodziny oraz za księży posługujących w parafii

18.00 – +Kazimierz Kiedrowicz 3 r. śm.

SOBOTA – 06 marca  

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.6

7.00 – +Renata Erwardt – int. od zakładu pogrzebowego Dąbek

SOBOTA – 06 marca – WIGILIA NIEDZIELI

16.30 – chrzest: Aleksandra i Olaf Grabowscy

18.00 – +Maria Krzowska

18.00 – +Marianna Szymacha – 30 dzień po pogrzebie

NIEDZIELA – 07 MARCA – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.7

7.00 – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodzin: Koperskich, Flazińskich i Wypych

9.00 – +Józef 2 r. śm. +Władysława 28 r. śm. +Eugeniusz

9.00 – +Ewa 1 r. śm.

10.30 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Hani Idzik z okazji 13 urodzin

10.30 – +Mikołaj Musyt 1 r. śm. ++z rodziny z obojga stron

12.00 – za członków róży św. Marii Goretti

12.00 – +Marek Salamon 1 r. śm.

16.00 – +Krystyna Wierzbicka – int. z okazji pogrzebu od rodziny Chojnackich i Kaliszczak

18.00 – +Kazimierz Witkowski +Maria +Alfons +Bernadeta +Mieczysław +Władysława +Leon +Anastazy +Helena +Zygmunt +Franciszka +Anastazy Witkowscy

PONIEDZIAŁEK – 08 marca  

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.8

7.00 – +Stefania Nowak – int. od zakładu pogrzebowego Dąbek

18.00 – +Krystyna Wierzbicka – int. z racji pogrzebu od siostry Reni z mężem i rodziną

18.00 – +Urszula Hildebrandt – 30 dzień po pogrzebie

WTOREK – 09 marca

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.9

7.00 – +Stanisław Ćwikła – int. od zakładu pogrzebowego Walczak

18.00 – +Krystyna Wierzbicka – int. z racji pogrzebu od siostry Anny z mężem i rodziną

18.00 – +Renata Erwardt – 30 dzień po pogrzebie

ŚRODA – 10 marca  

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.10

7.00 – +Irena Norwaisz – int. od zakładu pogrzebowego Walczak

18.00 – w intencjach czcicieli NMP Nieustającej Pomocy

18.00 – +Lucyna Skowron – 7 r. śm.

CZWARTEK – 11 marca

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.11

7.00 – +Antoni Moliński 24 r. śm.

18.00 – +Stefania Nowak – 30 dzień po pogrzebie

18.00 – +Józef Badowski 27 r. śm.

PIĄTEK – 12 marca

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.12

7.00 – +Elżbieta Wolsza – int. od zakładu pogrzebowego Walczak

18.00 – +ks. Jerzy Kryger 2 r. śm.

18.00 – +Weronika Szczerbaty

SOBOTA – 13 marca  

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.13

7.00 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej oraz wszelkie potrzebne łaski dla Krystyny i Jerzego oraz dla całej rodziny

SOBOTA – 13 marca – WIGILIA NIEDZIELI

18.00 – +Stanisław Ćwikła – 30 dzień po pogrzebie

18.00 – +Władysława Krysik 25 r. śm.

 NIEDZIELA – 14 MARCA – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.14

9.00 – +Gertruda +Roman Ławniczak +Grażyna Poborska

9.00 – +Jerzy Domański – 30 dzień po pogrzebie

10.30 – +Wacław Bilicki 5 r. śm.

12.00 – +Krystyna Wierzbicka – int. z racji pogrzebu od brata Henryka z rodziną

12.00 – +Barbara Bindas 26 r. śm. ++rodzice: +Aniela +Władysław Postój +Jerzy +Julia Bindas ++rodzeństwo: +Zofia +Stefania +Michał

16.00 – +Maria +Bronisław +Jan

16.00 – +Maria Zimna 3 r. śm.

18.00 – dziękczynno-błagalna z okazji 47 urodzin syna Pawła

PONIEDZIAŁEK – 15 marca  

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.15

7.00 – +Tekla Torhan – int. od zakładu pogrzebowego Walczak

10.00 – +Teresa Kapała 1r. śm.

18.00 – +Irena Norwaisz – 30 dzień po pogrzebie

18.00 – +Elżbieta Wolsza – 30 dzień po pogrzebie

WTOREK – 16 marca

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.16

7.00 – +Sylwester Kondras – int. od zakładu pogrzebowego Walczak

10.00 – +Tadeusz Galijewski

18.00 – +Stefan Kabaczyński +Mama +Brat

18.00 – ++rodzice: +Stefan +Pelagia Cieśla +brat: +Zdzisław

ŚRODA – 17 marca  

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.17

7.00 – +Tekla Torhan – 30 dzień po pogrzebie

18.00 – +Rafał Krzowski

18.00 – +Michał Misiaszek ++Bracia +Siostra ++Rodzice

CZWARTEK – 18 marca

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.18

7.00 – +Sylwester Kondras – 30 dzień po pogrzebie

18.00 – +Piotr +Marianna Pecko

18.00 – +Antoni Kowalski 2 r. śm.

18.00 – +Józef +Katarzyna +Marianna z rodziny Stencel

PIĄTEK – 19 marca – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.19

7.00 – dziękczynna za dobrego męża z prośbą o Boże błogosławieństwo dla niego za wstawiennictwem św. Józefa

18.00 – o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Józefa Badowskiego – int. z okazji imienin

18.00 – +Dorota Parszczyńska – 30 dzień po pogrzebie

SOBOTA – 20 marca  

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.20

7.00 – +Hieronim +Jadwiga +Mieczysław z rodz. Czesnowskich

SOBOTA – 20 marca – WIGILIA NIEDZIELI

18.00 – +Alicja Libera 3 r. śm.

18.00 – +Dorota Parszczyńska – int. od zakładu pogrzebowego Dąbek

18.00 – +Janina Grzelakowska ++z rodzin: Grzelakowskich, Tworek, Gabryś i Lorenc

NIEDZIELA – 21 MARCA – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00 – +Stanisław Mrozowski greg.21

9.00 – +syn: +Dariusz Poborski – o radość nieba

9.00 – ++rodzice: +Maria +Bogumił +Zofia +Jan ++ich krewni – o miłosierdzie Boże

10.30 – +Salomea Poleska +Józef Poleski ++z Rodziny

10.30 – +Edward Dudaczyk – 30 dzień po pogrzebie

12.00 – +Władysław Ziomko 2 r. śm. +Helena +Florian Skaza

12.00 – +Kazimiera Kucharska

16.00 – +Anna Chmielewska – int. od zakładu pogrzebowego Walczak

18.00 – +Piotr Głuszczak 51 r. śm.