INTENCJE

PIĄTEK – 19 kwietnia

7.00 – o Boże błogosławieństwo dla ks. Marcina Piotrowskiego

7.00 – o dary Ducha Świętego, pomyślne zdanie matury i dostanie się na studia dla wnuka Kamila oraz o wszelkie potrzebne łaski z okazji 18 urodzin

18.00 – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla sióstr Elżbiety i Bogusi – int. od Marii

18.00 – o powrót do wiary i Kościoła dla pewnej osoby

SOBOTA – 20 kwietnia

7.00 – +Ewelina Cygan – int. racji pogrzebu od przyjaciół

7.00 – +Halina Bulwan – int. od zakładu pogrzebowego Walczak

SOBOTA – 20 kwietnia – WIGILIA NIEDZIELI

18.00 – +Zofia +Stanisław Małeccy +Jerzy Szymborski 1 r. śm. +Zygmunt +Stanisław Szymkowscy

18.00 – +Magdalena +Ryszard Skowron – oboje 24 r. śm.

NIEDZIELA – 21 kwietnia – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.00 – w intencji dusz czyśćcowych

9.00 – +Antoni Wieliczko +Maria +Józef

10.30 – dziękczynno-błagalna z okazji urodzin córki Anety Czerwińskiej

10.30 – dziękczynno-błagalna z okazji 50 r. ślubu państwa Barbary i Tadeusza Kołodziejczyk

12.00 – +Kazimierz ++Rodzeństwo ++Rodzice +Franciszka +Anastazy

12.00 – +Sławomir Kołodziejczak

16.00 – +Marianna +Piotr Borysiuk

18.00 – +Julian 21 r. śm. +Jan 40 r. śm. ++z rodzin Tworek i Lenartowicz

PONIEDZIAŁEK – 22 kwietnia

7.00 – +Ewelina Cygan 28 – int. z racji pogrzebu od sąsiadów

7.00 – +Klementyna Rek – 30 dzień po pogrzebie

18.00 – +Stanisław Litwin 40 r. śm.

18.00 – +Leokadia Skowron / po Mszy św. chrzest: Macias Marika i Jamal 8i9/24

WTOREK – 23 kwietnia – uroczystość św. Wojciecha bpa i m.

7.00 – +Wiesław Zdunek – int. z racji rocznicy ślubu

7.00 – +Zofia Wołczyk – 30 dzień po pogrzebie

18.00 – +Wojciech Zając

18.00 – o zdrowie dla Agnieszki z okazji urodzin oraz o potrzebne siły dla Pawła i ich dzieci

ŚRODA – 24 kwietnia

7.00 – +Ewelina Cygan 29

7.00 – +Grinelda Cherbeć – 30 dzień po pogrzebie

18.00 – w intencjach czcicieli NMP Nieustającej Pomocy

18.00 – +Bronisław Milczarek 1 r. śm. +Łucja Łagosz 8 r. śm.

CZWARTEK – 25 kwietnia – święto św. Marka Ewangelisty

7.00 – +Ewelina Cygan 30 – int z racji pogrzebu od kolegów z pracy

18.00 – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla pana Jerzego Śmiechowskiego z okazji imienin – int. od Straży Honorowej.

18.00 – +Henryk Glinka – 30 dzień po pogrzebie

18.00 – o Boże błogosławieństwo dla bpa Krzysztofa Zadarki z okazji 15 r. sakry

PIĄTEK – 26 kwietnia

7.00 – o Boże miłosierdzie dla dusz czyśćcowych

7.00 – +Henryk Glinka – int. od zakładu pogrzebowego Walczak

18.00 – +Kazimierz Witkowski ++z rodzin Witkowskich i Słupskich

18.00 – Józefa Siekan 7 r. śm. +Sergiusz Siekan 22 r. śm.

SOBOTA – 27 kwietnia

7.00 – +Wojciech Maślankiewicz 34 r. śm.

7.00 – o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Stefanii i Zdzisława

SOBOTA – 27 kwietnia – WIGILIA NIEDZIELI

18.00 – +Czesław Drozd 1 r. śm. ++rodzice: +Helena i +Bronisław Drozd – int. od córki Weroniki z rodziną

18.00 – ++z rodzin: Rząp, Nadolnych, Matrys, Matrejek i Przylipiak

18.00 – +Zenon +Andrzej +Czesław ++z rodziny Cieślak

NIEDZIELA – 28 kwietnia – V NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.00 – ++rodzice: +Danuta +Stefan Bąk

9.00 – dziękczynno-błagalna z okazji 20 ur. Aleksandry

9.00 – dziękczynno-błagalna z okazji urodzin pani Małgorzaty Milarskiej

10.30 – +Helena Żurańska +Bogumił Żurański

po Mszy św. chrzest: Zuzanna Małyszko 22/24

12.00 – +Sławomir Kołodziejczak

12.00 – +Helena +Władysław +Jan +Alicja ++z rodziny Kempa

16.00 – +Maria Skicka 17 r. śm.

16.00 – +Henryka +Ignacy Struś +Krzysztof +Helena +Stefan Tilak +Helena +Mieczysław +Danuta +Czesław

18.00 – dziękczynno-błagalna z okazji 30 urodzin pana Adama Ławera