INTENCJE

SOBOTA – 30 maja – WIGILIA NIEDZIELI

18.00 – w intencji pielęgniarek oraz osób opiekujących się chorymi w domach

18.00 – +Zofia Wieczorek greg.30

18.00 – dziękczynno-błagalna z okazji 22 rocznicy ślubu Jerzego i Jolanty Majchrzaków

NIEDZIELA – 31 maja – VIII NIEDZIELA WIELKANOCNA – ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

7.00 – o pokój i radość nieba dla pewnej osoby

9.00 – +Felicja Cyplik 9 r. śm.

10.30 – +Aleksander +Zbigniew +Roman Reccy

10.30 – w intencji dzieci przyjmujących I Komunię oraz ich rodziców i rodzin

12.00 – +Krzysztof 1 r. śm.

16.00 – +Marian Nadraus ++Rodzice: +Wojciech +Katarzyna +Stanisław +Stefania

16.00 – +Marian Kaliszczak 3 r. śm.

18.00 – +Aleksander Kreczmer – 30 dzień po pogrzebie

PONIEDZIAŁEK – 01 czerwca – święto NMP Matki Kościoła

7.00 – +Artur Podpłoński 8 r. śm.

7.00 – +Adam Janecki greg.1

18.00 – przez wstawiennictwo NMP o powrót do zdrowia dla Agnieszki

18.00 – +Krzysztof Fita 6 r. śm.

18.00 – +Aleksander Kreczmer – int. od zakładu pogrzebowego Dąbek

WTOREK – 02 czerwca

7.00 –+Kazimierz Pawłowski – 30 dzień po pogrzebie

7.00 – +Adam Janecki greg.2

18.00 – +Paweł Zienowicz 1 r. śm.

18.00 – +Aleksander Kreczmer – int. z racji pogrzebu od rodziny Fuławka

ŚRODA – 03 czerwca – wsp. św. Karola Lwangi i Towarzyszy

7.00 – +Kazimierz Pawłowski – int. od zakładu pogrzebowego Dąbek

7.00 – +Adam Janecki greg.3

18.00 – o Boże błog. i moc Ducha św. dla ks. prob. Leszka Szurka – int. z racji imienin i urodzin od Rycerzy Kolumba

18.00 – o Boże błog. i moc Ducha św. dla ks. prob. Leszka Szurka – int. z racji imienin i urodzin od Żywego Różańca i AK

CZWARTEK – 04 czerwca – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7.00 – +Eugeniusz Czesnowski – in. od zakładu pogrzebowego Dąbek

7.00 – +Adam Janecki greg.4

18.00 – za kapłanów i siostry zakonne pochodzące z naszej parafii

18.00 – +Masalski Stanisław – int. od zakładu pogrzebowego Walczak

PIĄTEK – 05 czerwca – wsp. św. Bonifacego

7.00 – +Eugeniusz Czesnowski – 30 dzień po pogrzebie

7.00 – +Adam Janecki greg.5

18.00 – o rozwój duchowy i liczebny Straży Honorowej NSPJ, za członków oraz ich rodziny oraz za księży posług. w parafii

18.00 – +Roman Norwaisz 15 r. śm. ++z rodziny Łużyńskich

SOBOTA – 06 czerwca

7.00 – za księży posługujących w parafii – int. od pani Anny Ławer

7.00 – +Adam Janecki greg.6

SOBOTA – 06 czerwca – WIGILIA NIEDZIELI

18.00 – +Waldemar Krzemiński +Olga Krzemińska

18.00 – +Roman +Jan +Katarzyna Poleś

18.00 – Maria Krzowska

 NIEDZIELA – 07 czerwca – UROCZYTSOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

7.00 – +Jerzy Żyto – int. z racji pogrzebu od róży św. Katarzyny

7.00 – +Adam Janecki greg.7

9.00 – +Weronika Bicimirska +Walenty Bicimirski +Helena +Tadeusz Kropidłowscy

10.30 – +Agnieszka Gil 6 r. śm.

12.00 – w intencji księży Adama i Wojciecha z okazji 12 rocznicy święceń kapłańskich

12.00 – za członków róży św. Maksymiliana Marii Kolbe

Chrzest po Mszy św.: Gabriela Trusiuk

16.00 – +Robert Frankiewicz – z okazji rocznicy imienin +Andrzej Kuś +Stefan +Anna +marian Woźni +Jadwiga Honcel +Stanisław Trzeciak +Michał Frankiewicz

18.00 – +Helena +Tadeusz Grochowscy +Jan Grochowski 12 r. śm. ++z rodzin: Siernickich, Serafińskich, Wysockich